PuitakenPuitaken on looduslikust materjalist valmistatud kõrge kvaliteediga toode. Tänapäevases puitaknas on ühendatud ajaloolised traditsioonid moodsa tehnoloogiaga:

  • Klaaspakett tagab energiasäästu
  • Tihendid annavad tulemuseks ilmastikukindluse ja võimaldavad kontrollida ruumide sisekliimat
  • Sulgemine ühest käepidemest (kremoon) muudab akna kasutamine mugavaks.
  • Erinevad avanemistüübid suurendavad vabadust sisekujunduses, võimaldavad akende mugavat pesemist.

 

Viking Window AS terviklahendused:

1. Viking-12: kahekordse klaasiga väljaavatavad aknad, traditsioonilised välisuksed ja rõduuksed ning GU lükanduks. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

2. Viking SW11: kolmekordese klaasiga väljaavatavad aknad, energiasäästlikud välisuksed ja rõduuksed ning GU lükanduks 3k variandina. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

3. Viking DK13-2k: kahekordse klaasiga sisseavatavad aknad, rõduuksed, lükand ja volikuksed; sisseavanevad traditsionaalsed välisuksed, GU lükanduks. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

4. Viking DK13-3k: kolmekordse klaasiga sisseavatavad aknad, rõduuksed, lükand ja volikuksed; sisseavanevad energiasäästlikud välisuksed ja/või kilpuksed, GU lükanduks 3k variandina. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

5. Vikingi liginullenergia lahendus: passiivmajale passiivaknad; kui eelistate sissepoole avatavaid aknaid, siis liginullenergia hoone ehitamisel saate valida 88 mm profiilisüsteemiga kolmekordse klaasiga sisseavatavad aknad (DK88), rõduuksed, lükand ja volikuksed; energiasäästlikud välisuksed ja/või kilpuksed, GU lükanduks 3k variandina. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

 

Vaata tootevalikut: