Puitalumiinium akenTraditsioonilise puitakna õuepoolse külje katmine alumiiniumprofiilidega teenib toote kasutusmugavuse ja puidu pinna kaitse parendamine eesmärki.

Viking Window kasutab pulbervärvitud alumiiniumprofiile, mille pinnakate peab edukalt vastu ka rasketes keskonnatingimustes.

Alumiiniumkate annab aknale moodsama välimuse.

Traditsioonilise akna ja ukse juures rakendatav kaasaegne tehnoloogia:

  • Klaaspakett tagab energiasäästu
  • Tihendid annavad tulemuseks ilmastikukindluse ja võimaldavad kontrollida ruumide sisekliimat
  • Sulgemine ühest käepidemest (kremoon) muudab akna kasutamine mugavaks.
  • Erinevad avanemistüübid suurendavad vabadust sisekujunduses, võimaldavad akende mugavat pesemist.

 

Viking Window AS terviklahendused:

1. Viking-12: kahekordse klaasiga väljaavatavad aknad, traditsioonilised välisuksed ja rõduuksed ning GU lükanduks. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

2. Viking SW11: kolmekordese klaasiga väljaavatavad aknad, energiasäästlikud välisuksed ja rõduuksed ning GU lükanduks 3k variandina. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

3. Viking DK13-2k: kahekordse klaasiga sisseavatavad aknad, rõduuksed, lükand ja volikuksed; sisseavanevad traditsionaalsed välisuksed, GU lükanduks. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

4. Viking DK13-3k: kolmekordse klaasiga sisseavatavad aknad, rõduuksed, lükand ja volikuksed; sisseavanevad energiasäästlikud välisuksed ja/või kilpuksed, GU lükanduks 3k variandina. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

5. Vikingi liginullenergia lahendus: passiivmajale passiivaknad; kui eelistate sissepoole avatavaid aknaid, siis liginullenergia hoone ehitamisel saate valida 88 mm profiilisüsteemiga kolmekordse klaasiga sisseavatavad aknad (DK88), rõduuksed, lükand ja volikuksed; energiasäästlikud välisuksed ja/või kilpuksed, GU lükanduks 3k variandina. Valikus nii täispuidust lahendusena kui alumiiniumkattega.

 

Vaata tootevalikut: