CE-märgistus

CE- EN14351-1-2006 A1-2010

PDF dokumentide avamiseks vajad Adobe Reader'it. Leiad selle alltoodud lingilt:

get adobe reader

016 250pxPanoraam lükanduks on uudne ja moodne tootelahendus, mis annab senisest veelgi avarama vaate! Tootel on traditsiooniline paralleel-lükandraam, kuid mitteavataval poolel ei ole enam varasemast tuttavat fikseeritud raami. Klaaspakett on paigaldatud otse lengi, mis annab tulemuseks oluliselt suurema valgusava.

Lükanduks sobib välisukseks rõdule, verandale ja mujale, kus pole ruumi traditsiooniliselt sisse- või väljapoole avaneva ukse jaoks.

Viking Window AS-i lükanduksed on varustatud Saksamaal väljatöötatud kvaliteetse ja modernse GU-sulustussüsteemiga, mis suudab kanda kuni 300-kilogrammist koormust. Aktiivne ukseraam asetseb toapoolsel küljel, mis tagab ukse laitmatu töö ka talveperioodil - siinidele ei tekki jää- ja lumetakistusi. Mitmepunktilukustusega uks sulgub kremoonist, mida saab lihtsa liigutusega ja mugavalt lukustada ka tuulutusasendisse.

Panoraam lükanduks on tootmises ainult puitalumiinum tootena. Energiatõhusa kolmekordse, kahe selektiiviga klaaspaketi (kokku 52 mm) kasutamise tulemusena on võimalik saavutada kogu toote soojusjuhtivus U-väärtus väiksem kui 0,80 W/m2K

Lisaks oleme sulusesüsteemi täiendanud saades tulemuseks meeldivalt diskreetse peidus oleva siini ja käigupiduriga lahenduse. Klaasimine õuepoolelt küljelt tagab toas visuaalselt meeldiva pildi, milles puitosadel ei ole nähtavaid klaasiliiste. 031 250px
   Vaade toast: raami ja lengi ülemine osa - peitsulus
032 250px 023 250px
 Vaade õuest- raami alumine osa ja uksepakk  Vaade toast - raami alumine osa ja uksepakk

 

Viimistlus: puidu värvivalik RAL ja NCS toonikataloogi piires, peitsi ja lakivalik Viking toonikataloogist; alumiiniumkattel RAL-toonikataloogi piires. Lisaks tavapärasele pakume ka struktuurvärvi võimalust.

 

Puitalumiiniumuks:

Ukse õuepoolne külg on kaetud alumiiniumprofiilidega, mis loob tõhusama kaitse ilmastikutingimuste vastu. Soblik valik modernsema välimusega maajdele.

Joonised (PDF)

 

Valikus on nii A-skeem kui C-skeem:

a skeem 132px c skeem 250px
A-skeem C-skeem

 

Nüüd ka klaasnurga lahendus!

panoraam nurk 250px

 

Vaata galeriist täiendavaid illustratsioone!

 

CE-märgistus

CE- EN14351-1-2006 A1-2010

PDF dokumentide avamiseks vajad Adobe Reader'it. Leiad selle alltoodud lingilt:

get adobe reader