Kvaliteedijuhtimissüsteem

Aknatootmise standardid

Viking Window juhindub akende ja uste valmistamisel Taani aknatootjate liidu tehnilistest normatiividest (DVC Technical Requirements). Samuti on meie tootmine sertifitseeritud Norra Uste ja Akende Kontrolli (NDVK - Norsk Door og Windus Kontrol) reeglite järgi. Seega võime kindlad olla, et meie tootmine järgib Põhjamaade parimat avatäidete tootmise traditsiooni ja kasutame parimat oskusteavet.

Täiuslik toormaterjal, tipptasemel tarnijad

Kasutame parimat materjali, sest vaid sellest saab valmistada tõeliselt häid tooteid. Akende ja uste jaoks tarnitav puit on kõrge kvaliteediga ning muud komponendid pärinevad turuliidritelt. Teeme koostööd vaid oma valdkonna parimatega – Pilkington, Saint-Gobain, Fix, ASSA ja DFDS on nimed, mis ei vaja erilist reklaami.

Arendus- ja uurimistegevus

Firma investeerib uuenduslikku tootmistehnoloogiasse ja ajakohastesse tehnilistesse lahendustesse. Samal ajal oleme pühendunud oma töötajate arendamisele: regulaarse väljaõppe raames toimuvad mitmesugused koolitused ja treeningud.

Katsetame järjepidevalt toodete vastavust esitatud nõuetele. Oleme kontrollinud oma toodete omadusi Rootsi SP-s, Norras ja Taanis Århusi testimiskeskuses. Uudseid lahendusi proovime läbi oma katsestendil.

Kvaliteedikontroll

Materjali kättesaamisel kontrollime selle vastavust nõuetele, järelevalve jätkub kogu tootmisprotsessi vältel. Enne kliendile üleandmist läbib põhjaliku kontrolli ka valmistoode.

Pöörame suurt tähelepanu vigade ja eksimuste vältimisele: töö pidev kontroll tagab selle, et iga klient saab toote kätte lubatud tähtajal ning see toode vastab kõigile kvaliteedinõuetele.

Paindlikkus

Meil on kliente Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Islandil ja Jaapanis. Kuna erinevad turud seavad meie toodetele rohkesti spetsiifilisi nõudmisi, oleme juba kogenud ja tõestanud, et suudame töötada paindlikult, lähtudes tellija soovidest.

Klientide tagasiside

Korraldame regulaarselt püsikliendiuuringuid arhitektide, kinnisvaraarendajate, ehitusfirmade ka lõpptarbijate seas. Nii saame tagasisidet oma toodete kvaliteedi kohta ja uusi mõtteid, kuidas arendada tooteid just tellijate soovidest lähtuvalt.

 
 

Küsi pakkumist

*
*
*
*
*
*

Kirja saates annan nõusoleku oma kontaktandmete jagamiseks Viking Window AS müügiesinduse töötajatele.

Tutvu meie Andmekaitse ja privaatsustingimustega!

Tere tulemast meie esindusse!

Viking Window AS
Mäo 72751 Järvamaa
viking@viking.ee
Tel. +372 384 8900
Faks +372 385 3027

Kõik kontaktid