Viimistlus

little bit of colors 2016 200pxVastavalt tellija soovile puit kas värvitakse või toonitakse ja lakitakse. Viking Window kasutab vesialuselisi Teknos OY tööstulikke puidu viimistlusmaterjale. Teknos OY-l on koostöökogemus aknatööstusega alates 1978.a.

Värvimisel kanname tootele alusvärvi ja seejärel pinnavärvi, pinnale jääb näha värv ilma puusüüta. Katva värvi eelis on kaitse UV-kiirguse eest. Tagamaks pikaajalist värvi kestvust soovitame eelistada heledaid toone.

Toonlaki (nn. lasuur) kasutamise korral kantakse tootele esmalt kruntlakk ja seejärel pinnalakk. Lasuurviimistluse läbipaistvus on mõnevõrra väiksem kui peits-lakk viimistlusel. Sellest tulenevalt on tagatud parem UV-kiirguse vastane kaitse (kuid siiski mitte samaväärne kui värvil). Lasuurviimistlusele pakume suhteliselt heledaid toone.

Peitsiga toonimisel kanname tootele ühe peitsikihi ning kaks lakikihti, pinnale jääb näha ka puusüü.

Kasutatavate värvide ja peitside valik on lai. Värvitoone saab valida kataloogide (NCS, RAL jt.) järgi. Lasuuri- ja peitsitoone saab valida Viking Window toonikataloogi põhjal, millega on võimalik tutvuda ettevõtte müügiesindustes.

 
 

Küsi pakkumist

*
*
*
*
*
*

Kirja saates annan nõusoleku oma kontaktandmete jagamiseks Viking Window AS müügiesinduse töötajatele.

Tutvu meie Andmekaitse ja privaatsustingimustega!

Tere tulemast meie esindusse!

Viking Window AS
Mäo 72751 Järvamaa
viking@viking.ee
Tel. +372 384 8900
Faks +372 385 3027

Kõik kontaktid