Viking Window AS alustas tegevust 1996.a. koostöös Taani ühe suurema aknatootja Rationel Vindueriga. Aknatehas Mäos, Järvamaal valmistas esimese akna 1997.a.

Algusest peale on ettevõtte tegevus keskendunud põhiväärtustele, milleks on kvaliteet, kliendikesksus, täpsus ja pidev enesetäiendamine. Taani osapoolelt on tulnud põhitootena väljaavanev nn. taani tüüpi aken ja oskusteave selle kõrgekvaliteediliseks valmistamiseks. Samuti juhindub ettevõte seniajani oma tegevuses Taani Aknatootjate Liidu (DVC) tehnilistest nõuetest, mida loetakse Euroopa aknatootmise parimaks praktikaks.

 

Visioon:

Olla parim traditsiooniliste ja kõrge kvaliteediga puitakende tootja nii Eestis kui ka Euroopas.

 

Missioon:

Tagada kliendi rahulolu kõrgekvaliteediliste akende ja ustega ning professionaalse klienditeenindusega.

 

Eesti ettevõte!

Nime all Viking Window tegutsetakse alates 2001.a, mil muututi 100% Eesti ettevõtteks.

2000. aastate esimesel poolel toimus kiire kasv nii Eestis kui välisturgudel. Ettevõtte peamisteks turgudeks on kujunenud Inglismaa, Norra, Iirimaa, Rootsi, Taani, Läti. Neile lisanduvad Jaapan, Prantsusmaa, Island, Soome.

Tänaseks on Viking Window'st saanud rahvusvaheliselt tuntud akna- ja uksetootja, kelle tugevustena hinnatakse kvaliteeti ja kliendikesksust.

Tootevalikus on nii traditsioonilised skandinaavia- ja inglisepärased puitaknad ja -uksed kui ka moodsamad energiasäästlikud ja alumiiniumkattega aknad ja uksed.

VB7F0573

trysil

kodumaja

sausti