Talumaja aknad

Talumaja aknad

Talumaja aknad või nn country style tooted on variatsioonid 2- ja 3-klaasiga väljapoole avatavatest traditsioonilistest Skandinaavia stiilis akendest.

Soovitame tähelepanu pöörata võimalusele kasutada toodetel lakoonilise kandilise joone asemel iluprofiile. Käepideme ja kremooni asemel on võimalik kasutada sõrmsuluseid ja tormihaake. Tootevalikus on laialdane valik erineviad klaasi prosspulkade kombinatsioone. 

Kui maja ei kasutata külmal perioodil, siis võib eelistada 2-kordset klaasi, aastaringselt kasutataval majal soovitame 3-kordset klaaspaketti.

 
 

Küsi pakkumist

*
*
*
*
*
*

Kirja saates annan nõusoleku oma kontaktandmete jagamiseks Viking Window AS müügiesinduse töötajatele.

Tutvu meie Andmekaitse ja privaatsustingimustega!

Talumaja tooteseeriad

Väljapoole avatava raamiga traditsiooniline puitaken.

Standardvarustus:
Normi piiresNormi piires
Avanemistüübid:

Sissepoole avatava raamiga nn saksa tüüpi aken.

DK13 akent on loodud tänapäevast energiasäästu silmas pidades 78 mm sügavuste profiilidega, võimaldamaks 3-kordse klaaspaketi kasutamist.

Standardvarustus:
0,9 W/m²K0,9 W/m²K
Avanemistüübid:

Viking Window toodab traditsioonilisi nii välja- kui ka sissepoole avatavaid välisuksi, terrassi- ja rõduuksi. Uksed valmistatakse täispuidust profiilidest. Täitena kasutatakse soojustatud tahveldust või kahekordset klaaspaketti. Soojusjuhtivus Uw = 1,4 W/m2K.

Võimalik on on tellida nii ühe kui kahepoolset ust (st. kas ühe või kahe ukselehega). Ukse viimistlus RAL, NCS (värvid) või Viking (toonlakid) toonikataloogi järgi vastavalt tellija eelistusele. Võimalus tellida puitalumiinium uksena.

Standardvarustus:
RahuldavRahuldav
Avanemistüübid:
  • Välja poole avatav
  • Sissepoole avatav
  • 1-poolne - st üks ukseleht
  • 2-poolne - st kaks ukselehte

Tere tulemast meie esindusse!

Viking Window AS
Mäo 72751 Järvamaa
viking@viking.ee
Tel. +372 384 8900
Faks +372 385 3027

Kõik kontaktid